sağ blok reklam 1
Mahsun Göl
Mahsun Göl

Güç birliğine gitmemiz şart

Avrupa’daki Müslümanların, Türklerin ve diğer yabancı toplulukların güç birliğine gitmesi ve bunun için bir araya gelmeleri gerekiyor. Yarın çok geç olabilir.

27 Ocak 2017 Saat: 00:02

Avrupa ülkelerindeki ırkçı, yabancı düşmanı, İslam karşıtı partilerin liderleri geçen hafta Almanya’nın Koblenz şehrinde bir araya gelerek gövde gösterisi yaptılar. Belki de yakın zamanda ülkelerinde yapılacak olan seçimlerin ardından birer birer yönetime geçecekler. Avrupa’daki Müslümanların, Türklerin ve diğer yabancı toplulukların güç birliğine gitmesi ve bunun için bir araya gelmeleri gerekiyor. Yarın çok geç olabilir.

∴∴∴∴∴∴∴∴

15 Temmuz darbe girişimini yapan alçak teröristlerin, hak ettikleri cezaları almalarını temenni ediyorum. İstanbul’da bulunduğum o gece yaşadığım anları unutamıyorum. Kötü bir geceydi. Büyük bir belayı atlattık, def ettik. Devletimiz, namlusunu halka çevirenlere direnen kahramanları unutmadı. Şahsıma “Gazilik Kartı” veren Devletime ve büyüklerime teşekkür ediyorum. Gazilik birçok insanın arzuladığı yüce bir makamdır. Allah bir daha ülkemize o gece yaşananları yaşatmasın. 15 Temmuz’da hep birlikte tam bağımsızlık mücadelesi verdik. Dedelerimiz Çanakkale’de hangi adımı attıysa biz de aynı adımı attık o gece.

YORUMLAR

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

FRANSAGAZETESI.COM - Fransa Haberleri France Journal Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Avrupa’da ciddi bir potansiyelimiz var10 Ocak 2017 Saat: 00:56
Profesyonel lobiciliğin ilk adımı UETD tarafından atıldı. Ancak lobicilik çok ağır gelişiyor.
Tüm Yazıları