sağ blok reklam 1
Sait Tahan
Sait Tahan

BASIN, NAİFLİK ve Fransızlar

Avrupa medyalarının son zamanlarda Ülkemiz hakkında yürüttükleri karalama propogandasının doğruları yansıtmadığını, en azından %90 nının asılsız ve amaçlı olduğunu anlatmaktan, dilimizde tüy bitse de yılmadık, yılmayacağız.

8 Mayıs 2017 Saat: 09:17

Bir garip oldu dünya, kimin kime inanıdığı belli olmadığı gibi insanlara da inanmıyor insanlar. Avrupa medyalarının son zamanlarda Ülkemiz hakkında yürüttükleri karalama propogandasının doğruları yansıtmadığını, en azından %90 nının asılsız ve amaçlı olduğunu anlatmaktan, dilimizde tüy bitse de yılmadık, yılmayacağız. Bilakis daha da ileri giderek, değerli dostum, örnek yatırım ve girişimciliğiyle iz bırakmaya devam eden Ersoy TAN, şahsım ve yerel yönetimlilerce ortaklaşa, 7 gün Kapadokya, 3 gün İstanbul olmak üzere 10 kişiye 10 günlük herşey dahil seyahat düzenleyerek, istedikleri şekilde hareket etme serbesliğiyle, söylenen, yazılıp, çizilenlerin asılsız olduğunu kendi gözleriyle görüp bire bir yaşasınlar istedik. Ne gariptirki tek kişi bile müracaatte bulunmadı. Yılmak yok, geri adım yok, bıkkınlık yok, haykırıyoruz haykıracağız; birgün herkes Türkiye'ye gidecek, gidebilmek için kuyruğa girecekler. Hattiden, Hitite, Malazgirtten, Çanakkale'ye, Romadan, Bizansa herkes ve her kesim için Anadolum' da yok yoktur. Zaten binlerce yıl önce Anadolu; yani Güneşin doğduğu yer diye adlandırmışlar. Avrupa'nın üzerine Güneş herzaman oradan doğmuş ve doğacaktır.

YORUMLAR

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

FRANSAGAZETESI.COM - Fransa Haberleri France Journal Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Güzeller güzeli İstanbul'dayım26 Nisan 2017 Saat: 11:35
Yaklaşık on gündür Ülkemizdeyim ve zamanımın büyük bölümünü Megapol, güzeller güzeli İstanbul'da geçiriyorum.
Külün altındaki kor20 Mart 2017 Saat: 01:34
Avrupa'da son zamanlarda ülkemiz ve ülkemizin her kademesinden insanlara, dolayısıyla ülkemizin iç işlerine karışma, hatta müdahale etme derecesindeki olayları doğru anlıyor, doğru analiz edebiliyor muyuz?
Bumerangın dönüşü...24 Şubat 2017 Saat: 11:44
sözde Ermeni soykırımı tasarısı verildiğinde tarihçileri tanımayanlar Fransa'nın yüzyıllardır sömürgeleştirdiği Afrika ülkelerinde ve Cezayir'deki katliamlarıyla yüzleşmek gerektiğini açıklıyorlar.
Evren'de neler oluyor?2 Şubat 2017 Saat: 22:28
Evrende son zamanlarda öyle şeyler oluyor ki, aşağıya tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık hesabı. Herkes demokrasiden bahsediyor, demokrasi tüccarı ama heybesi boş olduğu gibi, sözler de palavradan ileri gitmiyor.
Seçimler ve Diyasporalar30 Ocak 2017 Saat: 23:49
Çalɪşmalarɪna aktif olarak katɪldɪğɪm ve en kuvvetli adaylardan birinin miting ve özel toplantɪlarɪnda gördüklerimi, Avrupa'da yaşayan Türkler olarak yarɪsɪnɪ yapabilsek, inanɪn başaramayacağɪmɪz hiçbir mesele kalmaz.
Tüm Yazıları